Jak kupować

  JAK KUPOWAĆ

 

  1. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest   prawidłowe wypełnienie i przesłanie formularza zamówienia.
  2. Podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.
  3. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sklepu internetowego dostępnego na stronie www.fontannyzczekolada.pl, w wyjątkowych przypadkach sprzedaż towarów odbywa się przy pomocy   poczty elektronicznej sklep@fontannyzczekolada.pl . Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny.
  4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
  5. Klient może zrezygnować z zamówienia do momentu wysłania przesyłki. W celu rezygnacji z zamówienia (przed jego wysłaniem do Klienta) należy przesłać informację o anulowaniu zamówienia na adres sklep@fontannyzczekolada.pl (z adresu e-mail zarejestrowanego w danych Klienta w sklepie internetowym) z podaniem numeru zamówienia. Zamówienie takie zostanie usunięte ze sklepu internetowego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl